Způsob naší práce

Prvotřídní funkčnost průmyslových hal, kvalita pracovního prostředí a propracovaný design celého kampusu v symbióze s efektivním dosahováním strategie ESG a prestižního ocenění BREEAM Communities. Navazujeme na historické dědictví příměstských výrobních areálů, které revitalizujeme udržitelným a společensky odpovědným způsobem. Vytváříme fungující komunity.

ESG Strategie

Posouvání ekologických a energetických standardů našich areálů na vyšší úroveň má celospolečenský přesah. Naše ESG strategie a reporty ukazují, jak je pro nás udržitelnost klíčová. Naše cíle jsou ambiciózní a chceme v našich projektech dosáhnout uhlíkové neutrality a lokální energetické nezávislosti a tím přispívat ke zvýšení biodiverzity a zlepšení ekosystémů.

V čem naše kampusy vynikají?

Měníme představy o možnostech pracovních dnů strávených v průmyslovém komplexu. Příjemné pracovní prostředí umožní užší spolupráci a kontakt zaměstnanců napříč všemi spektry a vytvoří inspirativní hub.
Kvalitní in-house služby
Pro doručení prvotřídní kvality jsem s našimi Klienty v úzkém kontaktu již od přípravné fáze projektu, během výstavby a předáním zdaleka nekončíme. Zajišťujeme si vlastní správu našich kampusů, abychom Klientům byli stále na blízku a udrželi námi požadovaný standard služeb.
Jedinečné architektonické provedení
Myslíme si, že průmyslové budovy si zaslouží originální designové provedení a současně mohou být maximálně funkční. Výrobní kampusy Urbanity jsou projektovány na míru požadavků klienta a každý je dílem talentovaného lokálního architekta.
Jsme tu pro vás
Naše odbornost, zkušenosti a motivace budovat unikátní průmyslové kampusy vytváří jedinečnou synergii pro spolehlivé plnění požadavků nejnáročnějších klientů a dosahování mimořádně kvalitních výsledků.
Udržitelný přístup a ekologický provoz
Udržitelnost pro nás neznamená pouze elektro nabíječky a solární panely, ale komplexní sofistikovaná řešení. Výrobní kampusy Urbanity splňují nejen náročná ESG kritéria, ale podléhají mezinárodní prestižní certifikaci BREEAM Communities určené pro udržitelné čtvrti.

Tým Urbanity

Jsme týmem in-house odborníků, pro které je Váš projektový záměr nejvyšší prioritou. Vždy jednáme transparentně a přímo. To jsme my, Urbanity.
Neváhejte nás kontaktovat
Jsme připraveni na vše a nezalekneme se ani velkých kreativních výzev. Ba naopak – přesně takové nás baví.
V Celnici 1034/6, 110 00 Praha
© Urbanity 2022-